Vrienden

image_pdf

vriedenheaderDit zijn de vrienden van Britt!

  • Dinie Schreuder
  • Loek en Wanda
  • Juliette de Wette
  • Luuk Droogendijk
  • Luuk Droogendijk: (Samen opgehaald met de Overlaet klas 6b)
  • Ivo Lavrijsen
  • Marco, Maaike, Luuk en Daan Arts
  • Kees en Jeannette Nederkoorn
  • Dré Noten
  • Karolien van den Akker
  • Anouk Kievit
  • Michelle Verouden
  • Celina Antonissen
  • Lieke Sips-Lange
  • Kees Michielsen
  • Dilana Schaafsma
  • Nicole Van Bussel
  • Imke en Jip Koolen
  • Esther Van Den Wildenberg
  • Rini en Piet Michielsen
  • Sandra Mulkens
  • Arn Bressers
  • Susanne van der Linden
  • Paula van der Velden
  • Sandra Kanters
  • Olaf Tieleman
  • Rob en Sandra Van Tilburg
  • Anne en Pascal Roefs-van Gerven
  • Joey Antonissen
  • Esther in ’t Veld
  • H. van Duijnhoven
  • Mej MHE Tenholte -vd Geer
  • Mw. S.C. Winkens
  • Serge en Sabine van Tuil
  • Lara Martijn en Karin Koevoets
  • H.N.M. Schoenmakers
  • Eric Silke Britt Thijmen en Sjoerd van Baalen
  • Fam. Van Haare
  • Monique Roel Tim Fen en Just
  • Bram en Inge Koelink
  • Monique Humphry en Loek Engelen
  • Catrijn, Jeroen, Caatje en Loet
  • Familie Krapels
  • Krapels Holding BV
  • Erwin, Yvonne, Jarno en Inés Eringaard-Martinez
  • Suus en Patries Raaymakers
  • Iris Houben
  • Lotte Thijn van de Ven
  • Juulke Hermans
  • Godelieve Winthagen
  • Jeroen, Eline, Isis en Suze Geubbels
  • Erik Pero
  • Sjaan Nederkoorn
  • Fleur Paul Yanou en Luca Wijtman
  • Iris Havermans
  • Carolien Martijn
  • Marielle, Mark & Julian Boon
  • Gjalt-Jorn Peters
  • Jill Lobbestael
  • Rachelle Scheijen
  • Klára Ertl
  • Cecile en Julia van Ooij
  • Pieter Mayke Jasmijn en Mirte de Ruijter
  • Elly & Frans Havermans
  • Sonja Antonissen
  • Lisette van der Sijde- van Gurp
  • Dennis Bos
  • Marij Geubbels-Smeulders
  • Lard Ortjens
  • Yara & Kai. Martinali
  • Fam. Akakça-Havermans
  • Alex, Deborah, Romy en Lois, Reijnders

  • Du Pre BV Kultuurtechniek
  • T.H.G. van de Weije
  • De Groof Bouwconcepten
  • Ellen Nicasie Borgmeijer
  • Ramon en Danielle
  • Eva Antoniou en Maurice Zeegers
  • Mw. E.J.M. van Luxemburg – Quanjel
  • Anita  Jansen
  • R.B. Gielissen
  • A.H. van der Lugt en J.F. van der Lugt-Banfield
  • C.P.J. vd Geer
  • Diana Nijnens
  • Cal, Linda, Lilha en Rosalieke
  • Regie en Huub Koelink-Kafoe
  • Nijs en Millie van Groesen
  • M.L.J. Rijckaert
  • M.L.C.M. Schrijnemaekers
  • S.G.M.M. Plantaz
  • Marc van Bokhoven
  • Remy Rikers en Sofie Loyens
  • E.L. Theunissen
  • Baanbreed BV
  • Ad en Marjan van het Boerenweekend
  • A.P. Pullens
  • Simon Raedts
  • JPJ van Oosterwijk
  • Esther Heijnen
  • Mieke Jansen
  • Marc, Rianne, Natacha, en Milan Van Der Westen
  • Patrick en Linda Evi & Floor Speijer
  • Nadine Martens
  • Maurice Speijer
  • Familie Schuhmann-Sack
  • Janneke Giesen
  • Jo Winkens
  • Elleke van der Dennen
  • Saskia en Robert Horselenberg
  • Linda Vancleef
  • Sylvia Schoenmakers
  • Marieta van Brandenburg
  • Petra Pullens
  • Marieta van Brandenburg
  • Tanja Adam
  • Linsey Raymaekers
  • Michiel, Lyanne, Floris en Matthijs Pas
  • Stichting Observant
  • Corrie en Gerrit Verwer
  • Fabian & Steijn Bos
  • Pauline Dibbets
  • Mario Captein
  • Bastiaan Boh
  • Robbie Huijnen
  • Roland, Cleo, Lars & Jente Scheepe
  • Jill, Suus, Dennis en Cindy Joosten
  • Familie Kapteijns
  • Nanne de Vries
  • Joost Gipman
  • Margje van de Wiel
  • Eric Vuurman
  • Thijs van de Weijer
  • Sharavati en Prashant Joshi
  • Ingrid Cande
  • Bertie Klaassen
  • Nina Gros
  • Marisol Voncken
  • Gesa Lange
  • Kamil Uludag
  • Lars Pieters
  • Robert, Jenny & Kyan Smets
  • Michel van Eijsden
  • Theo Jong
  • Rogier Luxemburg
  • Wim Luijbregts
  • Familie Merckelbach
  • Johan Vlaeyen
  • Merlijne van Overbruggen
  • Tristen, Ilana en Alissa Koenen
  • Glynis, Pim, Thomas Bogaard, Wetzelaer, Meyer
  • Vic van den Heuvelfamilie Rijerse
  • Dorine de Boer
  • Jolanda van Lith
  • Camiel Geerders
  • Elvira Winthagen
  • Mark Ayela Weijdema
  • Charlotte van Leeuwen
  • Nicole, Leon, Nieck en Thomas Buijs
  • Peter Muris
  • Kristina Romeike
  • Dennis en Daniela Hamers – Marcon
  • familie Rijerse
  • Joes en Jessie van Griensven
  • Cas, Jelte en Wout van Griensven
  • Ivo, Britt, Olivier, Merle en Julien Tonk
  • Corina, Hannah en Casper Verwer
  • Frank & Laurien Dijsselbloem
  • Robert van Doorn
  • Tanja Adam en Louis Foster
  • P van Eijndhoven
  • W Verouden
  • Sergio en Tineke Marcon
  • Lisa Jonkman
  • R Nederkoorn
  • H Bos-Jansen en W Bos
  • E van der Heijden
  • Kim, Rick, Anouk, Rob en Joyce van Schoonderwalt
  • Elia, Milene, Luca (run4britt)
  • Wim, Lindsey en kids Meyer
  • J de Greef
  • Sophie Schmied
  • Tommie van der Leegte
  • Rob en Yvonne Schiffer
  • Emma, Lisa, Cas, Paul & Yvonne van der Geer
  • Henk en Karin Verduijn
  • J. van Esch
  • Nessa, Norbert & Bianca Daverveld
  • Bjorn Hamers
  • Harry van Irsel
  • Lieke & Mattijn Mol
  • Rolf, Ivonne, Kirsten, Sander en Maud de Boer
  • Dagmar Bertrand
  • Fatima Karramass
  • Sjef en Marianne van Griensven
  • Erik Spork
  • Patrick van der Sommen
  • Paul-Jan en Petra Rijnders
  • Erik, Dunja, Mila en Mette van Boxtel-Hendrix
  • Liesbeth Mercken
  • F.H.van Riet en Mw.C.A.van Riet-Rutgers
  • P.T. van Assema
  • A.H.A. Kapteijns
  • K.M.P.I. Houben
  • Melanie en Rene Ehren-Marcus
  • Ina en Wil de Kort
  • U.W.E. Griese
  • Miguell, Milou, Joaquin en Alain Isselt
  • Timo, Jop, Sjors, Martijn en Evi Mol
  • L.A. Hordijk
  • J. van Zwam
  • Donderdagavond zaalvoetbalteam Brandevoort-Dierdonk
  • Familie van der Schoot
  • Lissa, Jiri, Milan En Sis
  • Kyona Kuzelj
  • Peggy Bongers
  • Martijn Verhofstadt
  • Sandor Spruit
  • Inwoner uit Wijchen
  • Hanneke van Mier
  • Natalja Sarneel
  • JWM Kocken
  • Karin Notermans
  • Maria Suurmond
  • Sight Landscaping BV
  • Marjo Nicolaes
  • Persoon Holding BV
  • G.Camp en A. de Bruin
  • Geert en Celeste de Leest
  • Collega’s gemeente Eindhoven
  • E.H.H. Keulers
  • Marjolein Hanssen
  • Rene Plücken
  • Annie en Cor van de Ven
  • Ramona Guerrieri
  • Angela Wildenberg
  • Marieke Werrij
  • Danny Koevermans
  • Ineke Wessel
  • Harro van Lieshout
  • Vriend Britt
  • Merel de Knegt
  • EMK 4 allstars
  • Co van Gameren
  • Jessica Dirks
  • Jolanda Coolen
  • Jan Ramaekers
  • Hanneke van der Linden
  • Walter, Anke, Melle en Bjarne v.d. Ven-Kegel
  • Willem en Marion de Boer
  • Vincent van de Ven
  • Chi en Annemarie
  • Huub Hamers
  • Jac. en Marietje Smeulders
  • Indy Dirks, Quinten Dirks en Sam Hendriks
  • Timo Mol
  • Connie Quadflieg
  • VOF J.J. Dirks en Zonen
  • Krinkels BV
  • F. Kools
  • Tuinontwerpburo Frank Stegers
  • Frank Hoppener
  • Dieny en Jan Bijl
  • Jeroen, Coco Madelief & Julie
  • Mirjam Fitters
  • Jos en Lizette Vervoort
  • Mark en Manon Hendriks (opbrengsten Bootcamp4Britt)
  • Conny en Ken Quaedflieg
  • Irma Kokx
  • Sandra de Raaff
  • Catharina Ziekenhuis Polikliniek Gynaecologie/Verloskunde Tonk
  • Juf Doreen Goossens
  • P.F.J. v.d. Loo
  • Kapsalon Werner Ulrich
  • Het Wellenest
  • André Slenter en Ingrid van Bragt
  • Afdeling DI Post gemeente Eindhoven
  • ERTL ISTVAN
  • Marc, Babette en Bo
  • Jan v.d. Crommert
  • Sam, Don, Daan, Emiel, Indy en Quinten
  • St. Oud Prinsen Nuenen “Goede Doelen”
  • Ruud en Monique Geurds
  • Mark Sars
  • Oma Pierot
  • Junilla Larsen
  • Fam. Aben Ger,Jeanne,Wouter,Kirsten,Roel,Kwanngor en Jolanda
  • Tina ten Bruggencate
  • Willeke en Freek, cafe Roothans Leende
  • G.M. Manders
  • Lena Schliephake
  • Ger en Nancy, MT Interieurs
  • Stichting Talisman
  • Jessica Wert en Fritz Renner
  • Mehmet Dogan
  • Marc en Jennifer Heesbeen-Pereira
  • Luuk Droogendijk en Bente Hageman
  • Harmke, Peter, Kathleen en Aniek van Eijndhoven
  • Corine de Ruiter
  • Tess van Belkom en Frederique Verbeek
  • Bart Koops
  • Caroline Van Heugten
  • Fred van Geloof
  • Antoinette Maas
  • Hans & Monique Keeris
  • BFDG comrades Portsmouth
  • Afdeling Archief gemeente Eindhoven
  • J.P.J. Schiffer-van der Linden
  • A.R.G.C.J. Krielen
  • Julie de Kort, Inez van de Griend en Nina Vogels
  • S. Strating
  • Johan Pelssers
  • Suus, Lotte, Jill en Nessa
  • Tutteleminka
  • Bart-Jan en Nicole Witschge-Fleuren
  • Lobke van de Staij en Juulke Hermans (opbrengsten veiling)
  • “Advertising: Marketing Communications of Brands” course, UCM.
  • Quirijn, Danielle en Coen Peels
  • Cees van Baalen en Arjan Koek
  • Mw. J. v.d. Leegte-Kafoe
  • Harilaos Papachristo u-Loanna Tarasidou
  • K. Geyskens
  • C. van der Spek
  • Ingrid en Edwin Faber
  • Lotte Bamelis
  • Groep 3/4 basisschool de Overlaet, Rosmalen
  • Wies Swinkels-Loomans
  • Rolf de Boer, Marit, opa Mark en oma Tilly en Rolf
  • Xaviera, Arne, Isabelle, Richard Konings
  • Floor, Pieter en Sarah Swinkels
  • Lieke en Daantje
  • Nico Rasters
  • Herco Fonteijn
  • Jan en Marinka
  • Universiteit Maastricht, Concern MBB-4-6
  • Eigenaar en medewerkers restaurant ’t Parlement
  • Voetbalvereniging EMK
  • Studenten en docenten Fontys Hogeschool
  • Joost, Marleen, Fieke en Elena Voorhuijzen 
  • Juf Ingrid,Anouk en Sacha, opbr. kleding/speelgoedbeurs
  • Luuk Jonna Mees v. Vijfeyken
  • J. Schoenmakers
  • Familie Goossens
  • Arjan Bos
  • Elly en Sjef Verhoeven
  • Voetbalclub RKGSV (dames)
  • Mondi Heerlen BV
  • Ute-Regina Hulsheger-Brulls
  • Merel en Madelief  Gijsman
  • D. Heemskerk
  • M. en H. de Leest
  • Ando en Yvonne Simonse
  • SOTRAX BV
  • Chris Bouhuys
  • Chris Vogels Keurslager Brandevoort
  • Anky Linssen en Andry Dritty
  • Gijs, Tom en Sam van den Berg
  • Monique Santegoeds
  • Martijn Quaedvlieg
  • Wouter De Vree
  • Timo en Evi Mol-Ulrich
  • Tjerk en Ellen
  • Franca Eurlings-Tonnaer
  • Ton en Jose Hoevenaars
  • Hans en Annemie Hazenveld
  • Voor Britt Van de te late sponsors van Run4Britt 🙂
  • René de Vries Andries
  • Danielle Stolk
  • Femke Van Don
  • Sabine Mutsaers
  • Erik Pero (SV Brandevoort E6 goalpremies eerste 3 wedstrijden)
  • Piet v.d. Meulen
  • M.L.R. Meulemans
  • Peter (S.Roodenrijs/A.Roodenrijs vd Meer)
  • P. Maas en J. Maas-Pijpers
  • Mirko Marcon en Sabine Tuerlings
  • O. Petersen
  • VLEVEKA BV
  • Loterij 1e elftal RKVV Nederwetten
  • Mette van Boxtel en Floor Speijer
  • Anna-Leah Huther
  • De Financiele Wooncoach, Mark,Ingrid,Thomas en Daan Sanders
  • G.J.P. van Breukelen
  • G. de Nijs
  • H. van der Linden (van alle vrienden en familie van het boerenweekend)
  • Collega’s FB Applicatieteam 1 (gem. Eindhoven)
  • Thea en Herman Harink
  • Richard Heesakkers
  • Helen, Jos, Anouk en Bart Willems
  • Rogier van der Hooft
  • mevr. Wildenberg
  • Susanne Meuwissen
  • Esther Jansen
  • Sabrina, Richard, Denise, Daisy, Dylan en Richella van de Meerendonk
  • Rene Beskers (Brouwers groenaannemers)
  • Marcel van den Hout
  • Fleur van Tilburg (lege flessenactie)
  • Sofie Kostelijk,Feline Vermeulen.,Isabelle en Rosalie Smallenburg
  • Nils, Jens, Sandy en Jurgen Verberne
  • Trudy de Baaij
  • Stephan van der Wegen (vd Wegen Intern Transport)
  • Britt/ROC/Britt
  • Interim Credit Control BV
  • Helen, Joris, Anouk en Bart Willems
  • Groep 7c OBS Brandevoort
  • Oidtmann-Meijer-Dijkstra
  • W. Kroon-Dekker
  • Biljartvereniging Kameraadschap Leende
  • RKVV EMK masseur Tom Smids
  • Timo en Evi Mol-Ulrich kapsalon Werner Ulrich
  • Bridge Career Holding BV
  • V.P.E. Cuppen
  • Ivro Lavrijsen Laco Survivors Run
  • Hunkemoller Den Bosch
  • Raayland College economiecluster VT 32, VT33 en klas VT2D
  • Raayland College economiecluster VT43 en de klassen VT2E en AT3B
  • Raayland College economiecluster VT34, VT42 en klas VT2B
  • N. Masella
  • M.A. Vergroesen
  • Toine, Monique, Max en Carmen Bockling
  • Mondomijn
  • Lara Jongenelen
  • Maubert van Buijtenen
  • M. van Lier
  • Berry Brothers BV
  • Broeckx-Praasterink
  • Dansworshop In Motion
  • N. Bien
  • R. v. Buijtenen
  • A.T.A. Verhallen
  • INV/DON.H.Merkelbach
  • Thijs, Rian, Wout, Giel en Jans
  • Luuk Droogendijk
  • Roberta Santoro
  • Jos A.M. de Haan
  • Frans Jan Leferink
  • PV Brandweer Leende
  • Namens de “40-plus” borrelaars gemeente Eindhoven
  • marlene chatrou
  • Thomas en Thijs Van Vaalen
  • Roan-Paul Spölmink
  • Hans Feenstra
  • Elsbeth Nijhuis
  • Catharine Evers (Klinische en Gezondheidspsychologie Utrecht)
  • Jadranko Dovic
  • Hans van Breukelen
  • Frank en Annelies van de Mortel
  • Leon en Angela en Lies Versteijnen
  • Onno en Finn
  • Natasja Verdaasdonk
  • Van Kessel Olie BV
  • Tuttebellen en Kiem kinderatelier
  • Erwin en Daantje
  • Knock Out Party Events Maastricht
  • A.H. Ruijs
  • L.M. Jaspers
  • Bo van der Vleuten
  • Amber Kaziur en Pien van Gennip
  • Anne Bertrums
  • Saris Advocatuur en Opleidingen
  • T.M.W. Vrijaldenhoven
  • Laco Recreatie BV
  • Studenten Biomedische Wetenschappen
  • P.E. van Vijfeijken
  • Johnson Health Tech Net
  • Gitte van Haren
  • G.J.M. de Turck
  • sabine willemse
  • Willem JH de Haan
  • Jessie van Griensven (armbanden-actie)
  • Natascha Bosker (cupcake-actie Anna & Natas)
  • Talat en Tuna Akakca (en basisschool De Vlindertuin)
  • Familie Akakca
  • Familie van Baalen
  • Fleur Paul Yanou en Luca Wijtman (armbanden-actie)
  • Collega’s Huishoudelijke Dienst gemeente Eindhoven
  • Ruud Abma
  • Borrel voor Britt Faculty of Psychology & Neuroscience
  • Benefietconcert Christiaan Huygens College
  • P. Meally
  • Marleens boothcamp ’t conditiehuis
  • Lieke Wouters
  • M.L.L.E. Issanchou
  • Beerens Slagerij en Traiteur Best (Carine Beerens-v.d. Hoorn)
  • Familie van Zon
  • Marieke van den Bosch
  • Marleen Pleijsier
  • Linda Speijer
  • B. Arons Beheer BV
  • Bianca Willems
  • Dhr. C. Dumbrava en/of mw. V. Stoeva
  • TOP Kappers
  • FreezeDesign
  • Fam. Meuwissen
  • O.P.S. International BV
  • L.C.A.M. v.d. Stelt
  • Mw. M.W.E. Vos
  • C.J.H.M. v.d. Ven
  • Mettom Payrolling
  • Miriam Castelijns (actie verkoop waterflesjes)
  • Marjo’s Haarmode Marjo van Dijk (opbrengst salon)
  • BERT Project! Bertie Klaassen
  • Luuk Droogendijk (Luuk samen met groep 6 en groep 3/4 van de Overlaet)
  • Rosalie van der Ceelen
  • Leonie Voets (opbrengst Total Beauty Fotoshoot)
  • SV Brandevoort 4
  • Personeelsbank Rabobank Eindhoven
  • Cindy Joosten
  • Thomas en Evelien van de Ven
  • F.J.J.L. Franssen
  • Pencak Silat school Henry Otgaar
  • S.J.B. Smit en L.V. Smit-Sluijter
  • Ilse Konings-Willemsen
  • Boutique 4 More
  • Kim van der Heijden
  • Marion Berkvens & Monique Cranenbroek
  • Workshop AMIGURUMI haken Peggy & Janneke
  • Robert Gielissen (opbrengst verkoop oude bureaustoelen Fontys, CE team)
  • Groep 7b Juffrouw Renate
  • SVBrandevoort premie laatste 3 wedstrijden
  • Elly Stolk-Reijnen (opbrengst schoonmaakactie in de wijk door leerlingen vrije school peelland)
  • Basisschool Sint Antonius Abt
  • Dolly Schreuder
  • Christoph en Marlot Lynen

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *